Ustawiacz Obszaru Wytłaczania

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywnoście nergetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Do naszego zespołu w Dziale Produkcji w Grodzisku poszukujemy osób na stanowisko ustawiacz na linii wytłaczarek (ekstruderów)

Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Twoje zadania

·        Obsługa wytłaczarek (ekstruderów) – produkcja kabli grzewczych.

·        Transport gotowych wyrobów na pole odkładcze.

·        Prowadzenie rejestracji godzinowej.

·        Pobieranie zleceń produkcyjnych zgodnie z kolejką FIFO.

Twój profil

·        Doświadczenie w pracy na wytłaczarkach (ekstruderach).

  • Obsługa komputera w stopniu  podstawowym – obsługa panela sterowania maszyny,

·        Precyzja wykonywanych operacji,

·        Zdolności manualne,

·        Szybkość przyswajania wiedzy,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • Umiejętnością pracy w zespole, aby osiągać wspólny cel,
  • Samodyscyplina, elastyczność.
  • Uprawnienia SEP gr. E1 (mile widziane)
  • Uprawnienia na wózki  (mile widziane)

Oferujemy:

·        Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,

·        Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa),

·        Bezpieczne i nowoczesne środowisko pracy,

·        Dobrą atmosferę pracy,

·        Możliwość rozwoju zawodowego (w ramach określonej ścieżki rozwoju),

·        Cykl szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych.