STAŻ W DZIALE ZAKUPÓW

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Zakupów w Grodzisku Mazowieckim, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

·      Aktualizacja danych w systemie SAP,

·      Przygotowywanie i analiza danych na potrzeby zadań Działu,

·      Tworzenie raportów, korekta danych i zamykanie otwartych zamówień w systemie SAP,

·      Współpraca z Działem Finansów, klientami wewnętrznymi,

·      Bieżące wsparcie pracy zespołu Działu Zakupów.

Nasze oczekiwania:

·      Student lub absolwent, preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, kierunki ekonomiczne,

·      Proaktywna postawa i rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie)

       w języku polskim i w języku angielskim,

·      Znajomość narzędzi Microsoft Office zwłaszcza Excel,

·      Mile widziana znajomość SAP,

·      Umiejętności analityczne oraz skrupulatność,

·      Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·       Płatny staż na podstawie umowy zlecenie w terminie 01.06.2021 – 31.08.2021

·       Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

·       Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego

        z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,

·      Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,

·      Dofinansowanie do obiadów.

Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysyłanie aplikacji

na adres: rekrutacja@danfoss.com

W tytule e-mail prosimy o dopisek: Staż w Dziale Jakości/2021

Więcej informacji na temat firmy na www.danfoss.pl