Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobyciem doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

· Wsparcie bieżących procesów w dziale Utrzymania Ruchu,

· Pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z awariami maszyn, definiowanie usprawnień procesów,

· Przygotowywanie harmonogramów przeglądów, remontów i modernizacji maszyn,

· Analizowanie awarii i częstotliwości ich występowania,

· Analizowanie działań prewencyjnych i ich skuteczności,

· Przygotowanie list części zamiennych do maszyn, przyjmowanie na magazyn,

· Wsparcie w prowadzeniu i usprawnianiu magazynu części zamiennych,

· Tłumaczenie i aktualizacja danych związanych z przeglądami oraz naprawami maszyn,

· Pomoc w nadzorowaniu stanów magazynowych.

Nasze oczekiwania:

· Student/absolwent kierunku technicznego, preferowany kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechatronika

· Dobra znajomość języka angielskiego,

· Znajomość pakietu MS Office,

· Umiejętność pracy w zespole,

· Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

· Odpowiedzialność i zaangażowanie,

· Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy:

· Płatny staż na podstawie umowy zlecenia do końca roku 2022.

· Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od1933 r.,

· Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego zwiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,

· Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,

· Dofinansowanie do obiadów.

Zapraszamy do aplikowania!