Płatny staż w Dziale Sprzedaży

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywnoście nergetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobyciem doświadczenia w Dziale Sprzedaży w Grodzisku Mazowieckim zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

1. wsparcie projektów wdrożeniowych „Water Saving” i„Priority Valves”

2. uzupełnianie danych aplikacyjnych, aplikacji i ichwerssji angielskojezycznych (elektrozawory, przetworniki ciśnienia, preso- itermostaty, zawory wodne)

2. wsparcie naszych Partnerów i klientów w zakresie podstawowych informacji technicznych

4. weryfikacja i rozszerzenie bazy projektantów instalacji wodnych,

Nasze oczekiwania:

1. znajomość Internetu oraz narzędzi MS Office

2. znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikowanie się w tym języku oraz czytanie dokumentacji technicznej

3. otwartość na komunikację telefoniczną

4. student/studentka studiów technicznych

5. rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

1. Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

2. Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,

3. Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,

4. Dofinansowanie do obiadów.

Zachęcamy do aplikowania poprzez: rekrutacja@danfoss.com.