STAŻ W DZIALE JAKOŚCI

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Jakości w Grodzisku Mazowieckim zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

·      Analiza systemów pomiarowych MSA,

·      Określenie przyczyn źródłowych nieprawidłowych wyników MSA (z użyciem podstawowych narzędzi jakości – 7quality tools),

·      Proponowanie i wdrożenie usprawnień systemu pomiarowego (z użyciem podstaw Six Sigma i Project Management),

·      Gemba Walks na liniach produkcyjnych, analiza stwierdzonych ryzyk, aktualizacja FMEA, propozycja działań prewencyjnych,

·      Wykonywanie prostych pomiarów i wprowadzanie danych do raportów,

·      Współpraca przy kalibracjach sprzętu kontrolno- pomiarowego,

·      Asysta przy uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,

·      Bieżące wsparcie Działu Jakości.

Nasze oczekiwania:

·      Student lub absolwent studiów technicznych, specjalizacja: związana z zarządzaniem jakością lub produkcją,

       metrologią, ciągłym doskonaleniem: 4 rok oraz wyżej,

·      Zainteresowanie pomiarami, jakością, chłodnictwem i ogrzewnictwem,

·      Znajomość podstaw statystyki,

·      Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,

·      Znajomość MS Office.

Oferujemy:

·      Płatny staż na podstawie umowy zlecenie w terminie 01.07.2021 – 30.09.2021 w wymiarze 20-40 godzin tygodniowo,

·      Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

·      Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów

       w branży energooszczędnych rozwiązań,

·      Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,

·      Dofinansowanie do obiadów.

Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysyłanie aplikacji

na adres: rekrutacja@danfoss.com

W tytule e-mail prosimy o dopisek: Staż w Dziale Jakości/2021

Więcej informacji na temat firmy na www.danfoss.pl