STAŻ W DZIALE IT

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale IT w Grodzisku Mazowieckim, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

·      Rejestrowanie, rozwiązywanie oraz przekazywanie zgłoszeń IT,

·      Praca na pierwszej linii wsparcia IT poprzez obsługę zgłoszeń otrzymywanych drogą e-mail,

       telefoniczną oraz chat od użytkowników firmy Danfoss (w obszarze: sprzęt komputerowy, systemy operacyjne, MS Office, SAP GUI),

·      Rozwiązywanie incydentów i zgłoszeń serwisowych przy upewnieniu się, że użytkownicy są zadowoleni
       z otrzymanego wsparcia,

·      Instalowanie i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania IT,

·      Proaktywne monitorowanie incydentów i kolejek serwisowych.

Nasze oczekiwania:

·      Student lub absolwent kierunku informatycznego,

·      Proaktywna postawa i rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie) w języku polskim
       i w języku angielskim,

·      Znajomość MS Windows 10,

·      Znajomość MS Office 365,

·      Obsługa sprzętu komputerowego PC.

Oferujemy:

·      Płatny staż na podstawie umowy zlecenie w terminie 01.07 – 31.08.2021,

·      Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

·      Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie

       producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,

·      Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu.

Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysyłanie aplikacji

na adres: rekrutacja@danfoss.com.

W tytule e-mail prosimy o dopisek: Staż w Dziale IT/2021