STAŻ W DZIALE DESIGN SUPPORT CENTER

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Design Support Center zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

·       Wspieranie projektantów w zakresie planowania, projektowania, optymalizacji instalacji centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, wody lodowej, ciepłej wody użytkowej, opartych o rozwiązania firmy Danfoss,

·       Wykonywanie obliczeń hydraulicznych, opracowywanie koncepcji, sporządzanie rysunków wodnych instalacji HVAC,

·       Porównywanie różnych rozwiązań pod kątem możliwości poprawy efektywności energetycznej,

·       Budowanie dobrych relacji z regionalnymi działami handlowymi Danfoss,

·       Bezpośredni kontakt z klientami,

·      Bieżące wsparcie pracy działu.

Nasze oczekiwania:

·       Student lub absolwent kierunku Inżynieria Środowiska ze specjalnością instalacje sanitarne, ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja lub pokrewne,

·       Znajomość programów AutoCAD, InstalSoft InstalSystem, Sankom Audytor,

·       Znajomość MS Office,

·       Bardzo dobra znajomość język angielskiego,

·       Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,

·       Otwarcie na potrzeby klienta, komunikatywność.

Oferujemy:

·      Płatny staż na podstawie umowy zlecenie w terminie 01.06– 30.08.2021 r., w wymiarze 40 godzin tygodniowo, z możliwością przedłużenia współpracy,

·       Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

·       Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,

·       Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu.

Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysyłanie aplikacji

na adres: rekrutacja@danfoss.com.

W tytule e-mail prosimy o dopisek: Staż w Dziale DSC/2021

Więcej informacji na temat firmy na www.danfoss.pl