SPAWACZ

Miejsce pracy:
Tuchom

Firma Danfoss to międzynarodowa firma produkcyjna.

W naszej lokalizacji produkujemy węzły cieplne głównie na rynek polski i niemiecki, a także do pozostałych krajów europejskich.

Twój zakres obowiązków:

·      Spawanie elementów rurociągów do węzłów CO w pozycjach PA. PC. PE. zakres DN15-DN125 grubość 2.0-3.9 mm, stal węglowa –spawanie drutem litym, średnica drutu 0,8 mm, metoda 135,

·      Spawanie półautomatycznie – w obrotniku,

·      Spawanie na podstawie dokumentacji technicznej, płaskiego rys. tech. 2D i/lub 3D,

·      Spawanie urządzeń ciśnieniowych – spoiny badane są na szczelność,

Nasze wymagania:

·      Umiejętność spawania metodą 135,

·      Wyobraźnia przestrzenna oraz zdolności manualne,

·      Dokładność, precyzja i poczucie estetyki,

·      Umiejętność samodzielnej pracy,

·      Chęć zdobycia nowej wiedzy i rozwijania swoich umiejętności zawodowych na stanowisku Spawacza.

Mile widziane:

·      Umiejętność czytania rysunku technicznego,

·      Doświadczenie w pracy na produkcji lub/idoświadczenie w pracy wg. norm czasów standardowych.

To oferujemy:

·      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęz Danfoss Poland Sp. z o.o., na pełen etat,

·      Pracę, która jest wykonywana w zamkniętej iogrzewanej hali,

·      Wysoki poziom zabezpieczeń oraz środki ochronyindywidualnej.

Benefity:

  • bezpłatna prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do karty Multisport z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny;
  • 70% dofinansowanie do obiadów w kantynie;
  • atrakcyjny dodatek do pracy na iii zmianie;
  • bony świąteczne;
  • szkolenia stanowiskowe;
  • imprezy firmowe np. Mikołajki dla dzieci, Danfoss Run;
  • bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu;
  • biblioteka pracownicza;
  • sekcje sportowe: golf; bieganie; siatka;
  • dofinansowanie do półkolonii dla dzieci;
  • darmowe napoje.