Płatny Staż w Dziale Logistyki

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Logistyki (proces Crisis Management) zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

·       Obsługa plików Microsoft Excel użytkowanych globalnie przez wielu użytkowników równocześnie

·       Generowanie i obróbka raportów BI

·       Obsługa transakcji w systemie SAP

Nasze oczekiwania:

·       Student lub absolwent kierunku studiów inżynierskich/magisterskich ze specjalnością inżynieria produkcji, administracja, logistyka, inżynieria środowiska, energetyka, elektryka

·       Bardzo dobra znajomość MS Office zwłaszcza Microsoft Excel (poziom zaawansowany)

·       Dobra znajomość język angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

·       Znajomość systemu SAP mile widziana, przewidywane szkolenie

·       Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

·       Otwarcie na potrzeby klienta, komunikatywność

·       Dokładność oraz rzetelność

Oferujemy:

·      Płatny staż na podstawie umowy zlecenie w wymiarze 20 godzin tygodniowo,

·       Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

·       Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,

·       Dofinansowanie do posiłków,

·       Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu.

Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@danfoss.com

W tytule e-mail prosimy o dopisek:   Staż w Dziale Logistyki (Crisis Management)/2022