Płatny Staż w Dziale Aplikacji i Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Aplikacji i Wsparcia Technicznego zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Opis Stanowiska:

Jeśli studiujesz inżynierię środowiska, energetykę lub elektrykę to mamy dla Ciebie idealną pracę studencką, w której bazując na swojej wiedzy zaprojektujesz system ogrzewania elektrycznego, opracujesz koncepcję z inwestorem. Będziesz częścią zespołu Aplikacji i Wsparcia Technicznego i będziesz ściśle współpracować z doświadczonym projektantem systemów ogrzewania.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ogrzewania elektrycznego Devi byDanfoss – odwiedź stronę

Stanowisko to jest doskonałą okazją do nauki i rozwijania swoich umiejętności oraz zdobywania doświadczenia w zakresie projektowania. Poza współpracą z niesamowitymi ludźmi oferujemy dużą elastyczność, zarówno pod względem godzin pracy, jak i lokalizacji (możesz pracować z domu lub w naszym lokalnym biurze).

Zakres zadań:

·       Opracowywanie rysunków instalacji ogrzewania elektrycznego,

·       Opracowanie koncepcji projektowych,

·       Współpraca z działem handlowym,

·       Bieżące wsparcie pracy działu.

Nasze oczekiwania:

·       Student lub absolwent kierunku studiów inżynierskich/magisterskich ze specjalnością inżynieria środowiska, energetyka, elektryka,

·       Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,

·       Bardzo dobra znajomość MS Office,

·       Dobra znajomość język angielskiego,

·       Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,

·       Otwarcie na potrzeby klienta, komunikatywność.

Oferujemy:

·      Płatny staż na podstawie umowy zlecenie w wymiarze 20 godzin tygodniowo,

·      Możliwość pracy zdalnej,

·       Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

·       Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących naświecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,

·       Dofinansowanie do posiłków,

·       Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu.

Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@danfoss.com. W tytule e-mail prosimy o dopisek:   Staż w Dziale Aplikacji i Wsparcia Technicznego/2021

Więcej informacji na temat firmy na www.danfoss.pl