Operator Tokarki

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W związku z rozbudową naszej fabryki w Grodzisku Mazowieckim do naszego zespołu w Dziale Utrzymania Ruchu poszukujemy osób do pracy jako Operator Tokarki / CNC (zgodnie z nomenklaturą obowiązującą w firmie nazwa stanowiska to Mechanik Produkcji).

Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę wnaszej organizacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Twoje zadania:

·        Obsługa tokarek konwencjonalnych oraz podstaw obróbki CNC,

·        Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej – produkcja małoseryjna,

·        Kontrola jakości wykonanych elementów i zgłaszanie ewentualnych niezgodności,

·        Współudział w ulepszaniu i optymalizacji procesu toczenia,

·        Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń oraz o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

·        Wykształcenie: min.zawodowe,

·        Doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza na tokarkach konwencjonalnych min. 3 lata przyprodukcji wyrobów małoseryjnych,

·        Wiedza na tematdoboru narzędzi, sposobu oraz optymalnych parametrów obróbki,

·        Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych,

·        Umiejętność czytania rysunku technicznego,

·        Dyspozycyjność,gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

·        Zmysł techniczny, dokładność, staranność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

·        Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącejna rynku już od 1933 r.,

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,

·        Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa),

·        Dobrą atmosferę pracy,

·        Możliwość rozwoju zawodowego (w ramach określonej ścieżki rozwoju),

·        Cykl szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych.