OPERATOR / MŁODSZY OPERATOR

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W związku z rozbudową naszej fabryki w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy do pracy operatorów maszyn.

Zakres obowiązków będzie się różnił w zależności od linii produkcyjnej, natomiast główne zadania zostały opisane poniżej.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Twoje zadania:

·        Samodzielny montaż wyrobów zgodnie z instrukcją pracy (np. drobnych elementów presostatów),

·        Klejenie elementów,regulowanie i pakowanie wyrobów,

·        Lutowanie miękkie lub twarde (piecowe, indukcyjne),

·        Zgrzewanie garbowe,

·        Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych,

·        Testowanie wyrobów, wykonywanie testów jakościowych,

·        Transport gotowych wyrobów napole odkładcze,

·        Prowadzenie rejestracji godzinowej.

Wymagania:

·        Zdolności manualne przy pracy z drobnymi elementami,

·        Precyzyjne wykonywanie operacji,

·        Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,

·        Umiejętność pracy w zespole, aby osiągać wspólny cel,

·        Sumienność, samodyscyplina, elastyczność, gotowość do wielozadaniowości,

·        Mile widziana umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

·        Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącejna rynku już od 1933 r.,

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,

·        Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa),

·        Dobrą atmosferę pracy,

·        Możliwość rozwoju zawodowego (w ramach określonej ścieżki rozwoju),

·        Cykl szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych.