Młodszy Inżynier Produktu

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Danfoss Climate Solution poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Inżynier Produktu w dziale Aplikacji i Wsparcia Technicznego zlokalizowanego w Grodzisku Mazowieckim. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za wsparcie techniczne w z zakresie urządzeń stosowanych w układach chłodniczych.

 Jako Młodszy Inżynier Produktu będziesz ważną częścią zespołu Aplikacji i Wsparcia Technicznego w Danfoss Climate Solutions odpowiadając za wsparcie techniczne w zakresie urządzeń chłodniczych.

Zakres zadań:

  • wsparcie techniczne klientów w zakresie komponentów stosowanych w układach chłodniczych
  • współpraca z działem handlowym w zakresie wsparcia technicznego
  • kontakt z klientami końcowymi, projektantami, wykonawcami, instalatorami
  • dobór komponentów do urządzeń chłodniczych
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej i promocyjnej, zarządzanie dokumentacją na poziomie lokalnym
  • współpraca z Działem Marketingu w zakresie tworzenia materiałów i narzędzi wspierających sprzedaż
  • współpraca z wewnętrznymi jednostkami biznesowymi
  • ciągłe pogłębianie wiedzy

Nasze oczekiwania:

  • Absolwenci lub studenci V roku uczelni technicznych (o kierunku: chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość język angielskiego (min. B2)
  • Otwarcie na potrzeby klienta, komunikatywność
  • Wiedza w zakresie termodynamiki, zrozumienie działania instalacji chłodniczej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (dostęp do szkoleń, ścieżka rozwoju)
  • możliwość pracy hybrydowej
  • opiekun w procesie wdrażania